Balanční podložky

Balanční podložky jsou skvělým nástrojem pro podporu růstu a rozvoje vašich dětí, ať už jsou to batolata, předškoláci nebo starší školáci.

Naše balanční podložky jsou pečlivě vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou bezpečné a odolné, takže můžete mít jistotu, že vaše děti si budou hrát s hračkou, která vydrží mnoho hodin radosti. Nabízíme široký výběr různých barev a vzorů, aby si každé dítě mohlo vybrat ten svůj oblíbený.

Balanční podložky mají mnoho výhod. Pomáhají posilovat svaly nohou a stabilizovat páteř, což je důležité pro správný vývoj postavy dětí. Zároveň stimulují jejich rovnovážný systém a zlepšují koordinaci a prostorovou orientaci. Vaše děti budou mít skvělou zábavu při pokusech, jak se udržet na balančních podložkách a překonat různé obtíže, například při překonání dráhy při hře "na podlaze je láva"!

Max&Teo balanční podložky set 2 ks
250 Kč

Balanční Podložky nebo také kameny jsou skvělým pomocníkem, při rozvíjení psychomotorických dovedností, koordinaci a rovnováhy vašich dětí. Jsou vyrobeny z bezpečného a odolného...

118
Max&Teo balanční podložky set 4 ks
480 Kč

Balanční podložky nebo také balanční kameny jsou skvělým pomocníkem, při rozvíjení psychomotorických dovedností, koordinaci a rovnováhy vašich dětí. Jsou vyrobeny z bezpečného a...

110
2 položek celkem
Zpět do obchodu