Pomůcky na cvičení

V kategorii pomůcky na cvičení najdete skvělé hračky, které pomohou vašim dětem rozvíjet jejich motorické dovednosti, koordinaci a rovnováhu, a to vše s dávkou zábavy.

Balanční kameny jsou skvělým nástrojem pro podporu růstu a rozvoje vašich dětí, ať už jsou to batolata, předškoláci nebo starší školáci.

Naše balanční kameny jsou pečlivě vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou bezpečné a odolné, takže můžete mít jistotu, že vaše děti si budou hrát s hračkou, která vydrží mnoho hodin radosti. Nabízíme široký výběr různých barev a vzorů, aby si každé dítě mohlo vybrat ten svůj oblíbený.

Balanční kameny mají mnoho výhod. Pomáhají posilovat svaly nohou a stabilizovat páteř, což je důležité pro správný vývoj postavy dětí. Zároveň stimulují jejich rovnovážný systém a zlepšují koordinaci a prostorovou orientaci. Vaše děti budou mít skvělou zábavu při pokusech, jak se udržet na balančních kamenech a překonat různé obtíže, například při překonání dráhy při hře "na podlaze je láva"!

Overball je revoluční míč, jeho inovativní design umožňuje neomezenou variabilitu aktivit pro všechny věkové skupiny. S vysokou odolností a univerzálním použitím je Overball ideální pro jogu, pilates, zdravotní cvičení, fitness a mnoho dalšch. Pomáhá zlepšit koordinaci pohybů, stabilitu, flexibilitu, posilovat jednotlivé části vašeho těla a celkovou fyzickou kondici.

 

8a729735f2408cdb5d0a02f7a0c1b7f5
45 Kč

Overball - Vítejte ve světě nekonečné zábavy! Tento míč poskytuje pohyb a radost pro všechny věkové skupiny. Využijete jej při cvičení gymnastiky, jógy, pilatesu, poporodním...

114
Max&Teo balanční podložky set
od 240 Kč

Balanční Podložky nebo také kameny jsou skvělým pomocníkem, při rozvíjení psychomotorických dovedností, koordinaci a rovnováhy vašich dětí. Jsou vyrobeny z bezpečného a odolného...

118/2KS
2 položek celkem
Zpět do obchodu